Denali Expedition Team

 

Vážení přátelé,

proklikali jste se na stránky cestovatelského klubu Denali - Expedition team, vzdáváme hold Vaší úžasné myši.
Rád bych touto cestou pozdravil staré známé i Vás, kteří přicházíte do styku s naším klubem poprvé. Upředli jsme plány na další úžasná dobrodružství v roce 17, tady jsou. Posaďte se prosím pohodlně, rozcvičte si svůj klikací prst, zapalte si fajfku (cigaretu, svíčku, prskavku, záclonu), po levici Váš oblíbený drink, ještě několik hlubokých nádechů - táák - a čtěte šílené nápady, které s námi můžete prožít už v šestnáctém roce tohoto tisíciletí.

Ty, kteří s úžasem zírají na tyto zjevně neekonomické projekty poprvé, zvu do naší party a na krásné a úžasné dobrodružství. Většina z Vás na ně do smrti nezapomene. Někomu se budou i líbit.
V rámci projektu Czech rafting jsme uskutečnili řadu projektů - expedic na exotické řeky, o nichž se většině z nás před tím ani nezdálo. Zjistili jsme totiž celkem prostou věc - totiž pokud se dá dohromady skupina odhodlaných lidí, dá se udělat neuvěřitelně hodně a celkem za málo. Prvotní roky bombastických projektů vystřídaly nynější komorní, profesionálně připravené, ale mnohdy ještě úžasnější výpravy za přírodou a dobrodružstvím.

Fakt, že náš cestovatelský klub stále ještě existuje, popírá všechna pravidla ekonomie i volného trhu. Zbývá selský rozum. Patrně je nás ještě dost (a podle všeho pořád víc), kteří to vládě a oficiálním chytrolínům nežerem a děláme si věci tak, jak cítíme že je to hezký.Je fajn najít partu kámošů ochotných obětovat své osobní pohodlí, výdobytky civilizace a sociální jistoty jen za pár hezkých chvilek na vodě, pod vodou nebo na horách. I když třeba jenom na chvilku.

Nenechme se pobláznit marketingem a zkusme co nejdéle dělat si věci po svým.

A pak, až nám před očima poběží celý život, tak ať je na co se koukat !

Pokud tedy máte pocit, že čas bačkor pro Vás ještě nenastal, přidejte se do stále se rozrůstající party dobrodruhů, kamarádů a spolupracovníků Denali- Expedition Teamu, zkrátka lidí stejné "krevní skupiny".

Vím, že to už na této stránce nemůžete vydržet, ale pomněte ještě následující varování (neboli warning): 
 Protože je Denali - Expedition team stále populárnější a jeho akce jsou bezvadně připravené, zajištěné, skvělé, levné, atraktivní, vždy s dobrým počasím, často i s dobrým koncem, zkrátka nejlepší (bylo na čase si to přiznat), stává se skoro pokaždé, že zájemců je příliš mnoho. A protože dosud odoláváme pokušení pořádně se rozmáchnout a dělat velký prachy, stává se občas, že se pár dalších kámošů na akci už nevejde.

Nezlobte se prosím na nás a raději se ozvěte včas. Bude nás i nadále jezdit jen tak málo, jak jen to bude možné a přednost budou mít členové Denali - Expedition teamu.

Další varování: 
Naše akce míří do nepřístupných oblastí plných nebezpečných živočichů a kypící přírody, která se ráda zakousne do bílého masa. Kolikrát je i voda studená a hory do kopce (!). 

Ještě máte šanci se zachránit: zanechte surfingu po široké světové síti a prchejte do hospody!!!
Ke všemu odhodlaní drsňáci a drsňačky nechť čtou dále !

 S pozdravem

 Maharadža Denali - Expedition teamu

 

Varování ministra: Cestování, legrace nebo svobodný život uprostřed divočiny mohou být návykové a mohou též poškozovat zdraví !! Choďte radši do práce.